Ryhmät tanssivat senioritanssia, Round-ryhmät on mainittu erikseen.


TANSSIPIVOT RY:N OMAT TANSSIRYHMÄT

VANTAA - MYYRMÄEN ARKKI , Liesitori 1 A, 3.krs

Ryhmä Ritvaset, maanantaisin klo 11.00-12.00
Ohjaaja Ritva Huhtilainen p. 050-412 1961

*********

VANTAA - MYYRMÄEN ARKKI, Liesitori 1 A, 3.krs
Round- ja senioritanssi tiistaisin klo 10.00-11.00
Ohjaajana Elvira Pettinen p. 040-561 2010

*******

ESPOO - SOUKAN NUORISOTILA, Soukantie 13, 3.krs
Torstaisin klo 12.00-13.30 Alkeis / Jatko
Ohjaajina:
Seijaliisa Pekkanen p. 040-769 1057 (seijaliisa.pekkanen@gmail.com)
Airi Heikura p. 040-517 1697 (airi.heikura@gmail.com)
Kirsi Kinnunen p. 050-303 4926 (kirsi.kinnunen.kk@gmail.com)

**********

HELSINKI - Itä-Helsingin ryhmä, KIVIKKO, Varustuksentie 5
Torstaisin klo 11.30-12.30
Ohjaaja Kirsi Ahveninen p. 045-110 6905

**********

TANSSIPIVOT RY:N JÄSENTEN OHJAAMAT TANSSIRYHMÄT

HELSINKI - MALMIN VPK TALO, Askartie 8
Malmin Mainiot Mimmit, maanantaisin klo 13.00-14.30
Ryhmään osallistuminen edellyttää Malmin Eläkeläiset ry:n jäsenyyttä.
Ohjaaja Ritva Huhtilainen p. 050-412 1961

**********

HELSINKI - KULTTUURIKESKUS STOA, ITÄKESKUS, Turunlinnantie 1
Tiistaisin klo 12.00
Ohjaaja Christian von Alfthan (christian.von.alfthan@iki.fi

*********

HELSINKI - MUNKKIVUORI, Porintie 1
Round tanssi perjantaisin klo 10:30
Round tanssi, edistyneet perjantaisin klo12.00
Ohjaaja Christian von Alfthan (christian.von.alfthan@iki.fi)

*********

ESPOO - MATINKYLÄN PIRTTI, OLARI, Keskipäivänkuja 4
Tiistaisin klo 14.15-15-15
Ryhmään osallistuminen edellyttää Etelä-Espoon Eläkeläiset ry:n jäsenyyttä.
Ohjaaja Airi Heikura, p.040 517 1697 (airi.heikura@gmail.com)

*********

ESPOO - SOUKAN ELÄ JA ASU SENIORIKESKUS, Soukankaari 7
Maanantaisin 12.15-13.30
Ohjaaja Seijaliisa Pekkanen p. 040-769 1057
Ryhmään osallistuminen edellyttää Espoonlahden Eläkkeensaajat ry:n jäsenyyttä.

*********

KAUNIAINEN - VILLA JUGHANS, Leakuja 4
Torstaisin klo 10.00
Ohjaaja Christian von Alfthan (christian.von.alfthan@iki.fi)

**********

TERVETULOA TANSSIMAAN!